FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Vägghyllor 11108079
*
nr 1110 8079
Vägghyllor
one pair, 1950s, teak, length: 60 cm, width: 22 cm, height: 17 cm,
Ett par, 1950-tal, teak, längd: 60 cm, djup: 22 cm, höjd: 17 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 900
Auction date:
Monday May 22 2017
at 19:00:16
- Bid history
Time
Bidder
Bid
17/5 22:11:43
1
600 kr
19/5 19:22:47
2
800 kr
22/5 16:42:27
3
800 kr
22/5 16:42:27
2
800 kr (Robot)
22/5 18:43:08
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp teak teakmöbler trä vägghyllor
-
7197 Bänk / sideboard
1950/60-talTeak. Length: 102 cm, width: 27 cm, hei..//
Present: SEK 600
Auction ends
today
13 maj at 18:19
-
7172 BOTTLE CASKET
19th century, med 3 st flaskor, mahogany. Length: ..//
Auction ends
today
13 maj at 20:30
-
4331 CORNER DISPLAY..
Swedish Empire, birch wood. Height: 202 cm, , key
Auction ends
today
13 maj at 18:47
-
7343 Hylla med lådor
Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Lövträ. Length: 3..//
Present: SEK 500
Auction ends
today
13 maj at 20:17
-
7361 SPICE SHELF
Reda. Glass jars. Width: 40 cm. Width: 20 cm. Heig..//
Present: SEK 400
Auction ends
today
13 maj at 20:08
-
7408 DINING ROOM CA..
Gustavian style. Length: 114 cm, Width: 44 cm, hei..//
Auction ends
today
13 maj at 19:44
*
Vägghyllor
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1110 8079
Vägghyllor
one pair, 1950s, teak, length: 60 cm, width: 22 cm, height: 17 cm,
Ett par, 1950-tal, teak, längd: 60 cm, djup: 22 cm, höjd: 17 cm
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 900 |
Auction date: |
Monday May 22 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
17/5 22:11:43 | 1 | 600 kr |
19/5 19:22:47 | 2 | 800 kr |
22/5 16:42:27 | 3 | 800 kr |
22/5 16:42:27 | 2 | 800 kr (Robot) |
22/5 18:43:08 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp teak teakmöbler trä vägghyllor
-
7197 Bänk / sideboard
1950/60-talTeak. Length: 102 cm, width: 27 cm, hei..//
Present: SEK 600
Auction ends
today
13 maj at 18:19 -
7172 BOTTLE CASKET
19th century, med 3 st flaskor, mahogany. Length: ..//
Auction ends
today
13 maj at 20:30 -
4331 CORNER DISPLAY..
Swedish Empire, birch wood. Height: 202 cm, , key
Auction ends
today
13 maj at 18:47
-
7343 Hylla med lådor
Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Lövträ. Length: 3..//
Present: SEK 500
Auction ends
today
13 maj at 20:17 -
7361 SPICE SHELF
Reda. Glass jars. Width: 40 cm. Width: 20 cm. Heig..//
Present: SEK 400
Auction ends
today
13 maj at 20:08 -
7408 DINING ROOM CA..
Gustavian style. Length: 114 cm, Width: 44 cm, hei..//
Auction ends
today
13 maj at 19:44